8.5 Omlaag brengen van het ‘Medicijn’

Heb je dankzij het spiralen eenmaal ‘Medicijn’ verkregen, dan is de volgende stap om het door je lichaam te verspreiden. Deze distributie van het ‘Medicijn’ begint met het omlaag brengen ervan langs de voorkant van het lichaam. Zoals de achterlangs omhoog stromende seksuele energie gebruik maakt van een energetisch kanaal, zo maakt ook de stroom voorlangs omlaag gebruik van zo’n kanaal, een andere meridiaan.

Het omlaag brengen van het ‘Medicijn’ begint bij een energetisch punt ter hoogte van het punt midden tussen de wenkbrauwen, in het voorhoofdbot. Als je voldoende gespiraald hebt richt je de I-kracht op bovengenoemd punt en laat je het ‘Medicijn’ daarnaartoe stromen.

Onderdeel van het verspreiden van het ‘Medicijn’ is het doorslikken ervan met behulp van speeksel. De oefening gaat als volgt:

  • Verzamel het al aanwezige speeksel in de mond door met je tong langs de wangen, tanden en het tandvlees te strijken.
  • Breng het speeksel samen in een speekselballetje achter in de mond en slik het achteloos door.
  • Vervolgens laat je nieuw speeksel uit de speekselklieren stromen: klem eerst drie maal stevig de tanden en kiezen op elkaar en duw daarna de tong drie maal stevig tegen het verhemelte.
  • Wacht even en ervaar dat er een speekselvloed op gang komt.
  • Verzamel dit nieuwe speeksel in een speekselballetje achter in de mond.
  • Zet nu zachtjes het uiterste puntje van je tong tegen het verhemelte, net achter je boventanden.
  • Vervolgens laat je het ‘Medicijn’ uit het punt tussen de wenkbrauwen in het speekselballetje stromen.
  • Slik vervolgens het met ‘Medicijn’ geladen speeksel door.

Let op: het doorslikken bedoelen we niet letterlijk. Het ‘Medicijn’ stroomt niet werkelijk de slokdarm in, maar volgt een energetisch kanaal naar beneden, via de keel, het borstbeen, de solar plexus, de navelring naar het Seksuele Centrum. Het doorslikken van het ‘Medicijn’ op deze manier ondersteunt dit proces.

Index